Bg Cube
Bg Cube

Usługi

 • Audyt marketingowy

  Image Audyt Marketingowy Tinyfied

  Przeprowadzę dogłębną analizę Twoich działań marketingowych. Niezależnie, czy prowadzisz działania wewnętrznie, czy z pomocą agencji digital, przedstawię konkretny plan optymalizacji.

  Audyt oceni dotychczasowe działania pod kątem realizacji Twoich celów biznesowych. Wskażę rekomendacje zmian, które wpłyną na wzrost efektywności. Pomogę wdrożyć nową strategię i ułożyć czytelny plan monitorowania skuteczności.

 • Konsultacja strategii

  Image Konsultacja Strategii Tinyfied

  Przygotuję audyt dotychczasowych działań lub zaprojektuję nową strategię digital marketingu.

  Zweryfikuję Twoje dotychczasowe wyniki z digital marketingu. Powiem, co działa prawidłowo, a co w mojej opinii wymaga zmian i jakich. Przedstawię dane, które wpłynęly na przygotowane wnioski. Stworzę plan zmian strategicznych, które doprowadzą do wyższej efektywności biznesowej. Przygotuję plan na zwiększenie udziałów w w rynku.

 • Pozyskiwanie leadów

  Image Pozyskanie Uzytkownikow Tinyfied

  Przygotuję strategię pozyskiwania leadów online. Dobiorę najlepsze kanały i pomogę Tobie analizować efektywność.

  Jeśli czujesz, że Twój performance marketing potrzebuje zmian, to ta usługa jest dla Ciebie. Przeanalizuję dotychczasowe aktywności, przygotuję rekomendacje lub zbuduję nowy plan pozyskiwania leadów. Wprowadzę czytelne raportowanie online, przejrzysty model atrybucji oraz procesy testowania.

 • Skalowanie

  Image Skalowanie Tinyfied

  Zaplanuję dynamiczny wzrost Twojej firmy przez digital marketing. Powiem, co jest możliwe i jakich inwestycji wymaga.

  Ułożę proces wzrostu firmy przez działania organiczne, płatne i pozyskane. Pomogę przygotować lejki sprzedaży oraz mapy podróży konsumenta. Wdrożę plan zwiększania sprzedaży e-commerce oraz strategię pozyskiwania leadów B2B opartą o account based marketing.

 • Szkolenia

  Image Szkolenia Tinyfied

  Poprowadzę szkolenia z digital marketingu w formacie 1:1 oraz dla zespołów.

  Skupiam się zarówno na elementach strategicznych, jak i związanych z prowadzeniem czy optymalizacją kampanii, a także analityką. Szczególną uwagę zwracam na aspekty praktyczne, często rozwiązując realne problemy z trakcie szkoleń. Nastawiam się na aktywną formę nauki, ćwiczenia i przekazanie pełnego know-how.

 • Wprowadzenie produktu

  Image Wprowadzenie Produktu Tinyfied

  Zaprojektuję strategię wprowadzenia nowej marki, usługi lub produktu

  Przygotuję dla Ciebie plan wprowadzenia produktu lub usługi na rynek. Przeanalizuję konkurencję, wypracuję przewagi komunikacyjne oraz dobiorę kanały dotarcia. Zbuduję strategię opartą o dane, która będzie stanowiła punkt wyjścia do działań marketingowych. Dopilnuję, aby strategia została wdrożona i osiągnęła oczekiwane wyniki.

Umów się 
na konsultację

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru

Blog

Przeczytaj moje wpisy
o digital marketingu